• Rozwój biznesu

Wszystko czego potrzebujesz, aby rozwijać swoją działalność gospodarczą

5.00 (3)

Zespół Studium Przedsiębiorczości

Naszym celem jest zwiększanie kompetencji użytkowników poprzez przekazywanie wszechstronnej wiedzy o przedsiębiorczości i działalności gospodarczej. W tym celu stworzyliśmy portal studium przedsiębiorczości.

Odpowiedź na wyzwania związane z rozpoczęciem własnego biznesu

W dynamicznym środowisku biznesowym, gdzie przepisy i trendy rynkowe zmieniają się w zawrotnym tempie, posiadanie aktualnej wiedzy i odpowiedniej edukacji jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Chcemy wesprzeć wszystkich tych, którzy pragną stale rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie przedsiębiorczości i biznesu. Dlatego Portal Studium Przedsiębiorczości jest łatwo dostępny na subdomenie strony www.zabka.pl

Wiedza daje siłę!

Żabka, jako doświadczona organizacja, stawia na edukację i ciągłe podnoszenie kompetencji.

W związku z tym platforma zawiera różnorodne materiały edukacyjne i informacyjne przygotowywane przez Departament Rozwoju Franczyzy w firmie Żabka Polska. Znajdziesz tu zaproszenia i relacje ze szkoleń i spotkań organizowanych na uczelniach, inkubatorach przedsiębiorczości, organizacjach pozarządowych i targach.

Dbamy także o udział zewnętrznych ekspertów, którzy dzielą się praktycznymi poradami dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców, oraz informacjami dla cudzoziemców dotyczącymi legalizacji pobytu w Polsce. Na Portalu Studium Przedsiębiorczości znajdziesz również podcasty z nauką języka polskiego dla obcokrajowców.

Publikacje na temat przedsiębiorczości, obejmują informacje ekonomiczne, prawne, księgowe, innowacje, zarządzanie zasobami ludzkimi i nie tylko. Materiały dostępne są w różnych formach: pisemnych, graficznych, dźwiękowych, wideo itp.

Chcesz rozwinąć własną działalność gospodarczą?
Skorzystaj z wiedzy, którą tutaj chętnie się z Tobą podzielimy!

Skip to content