• Relacje z wydarzeń

Relacja z wydarzenia Poszerz Horyzonty

„Poszerz horyzonty” – w takim wydarzeniu, nie mogło zabraknąć również przedstawicieli Żabki. 15 listopada 2023 roku, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika odbyło się spotkanie networkingowe, zorganizowane przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu i Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. Wydarzenie przyciągnęło młodych przedsiębiorców, studentów oraz osoby zainteresowane założeniem własnej firmy.

Żabkę reprezentowała Anna Chmielewska – Partnerka ds. Rozwoju Franczyzy, która opowiedziała jak ważny jest rozwój i edukacja w organizacji, z którą nawiązujemy współpracę. Przybliżyła projekt Akademii Przedsiębiorczości skierowany do franczyzobiorców Żabki oraz Studium Przedsiębiorczości, które ma na celu podnosić świadomość przedsiębiorczą w Polsce. Natomiast Magda Sadowska, franczyzobiorczyni Żabki opowiedziała o swoim doświadczeniu jako przedsiębiorczyni. 

Popieramy takie inicjatywy, których celem jest wymiana doświadczeń i wiedzy. Organizatorom gratulujemy pomysłu i świetnej organizacji. Pozostałym prelegentom gratulujemy świetnych wystąpień. 

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, jako koordynator Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Toruniu, zapowiada kolejne spotkania, liczymy że odbędą się one z naszym udziałem.

Skip to content