• Cudzoziemcy w biznesie
  • Pierwszy biznes
  • Rozwój biznesu

„Motywacja jako narzędzie skutecznego zarządzania zespołem”

5.00 (4)

Agata Kamińska

Motywuj skutecznie

Zapraszam Cię na kurs video „Motywacja jako narzędzie skutecznego zarządzania zespołem”

Motywacja pracowników to kluczowy element zarządzania i prowadzenia biznesu. Zrozumienie, jak skutecznie motywować swój zespół, może przynieść Ci znaczne korzyści. Przekłada się to między innymi na zwiększenie produktywności i lojalności pracowników, a także wzrost ogólnej wydajności organizacji.  

Kurs został zaprojektowany z myślą o menedżerach, liderach zespołów i wszystkich, którzy chcą zrozumieć, jak skutecznie motywować swoją ekipę. 

Podczas kursu nauczysz się różnych technik i strategii motywacyjnych, które pomogą Ci zwiększyć zaangażowanie i produktywność Twojego zespołu. Dowiesz się, jak stosować teorie motywacji w praktyce, jak zidentyfikować czynniki, które napędzają Twoich pracowników, i jak stworzyć środowisko pracy, które inspiruje i motywuje. 

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym liderem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z zarządzaniem, zapraszam Cię w fascynującą podróż, podczas której razem zgłębimy tajniki skutecznej motywacji.  

Agata Kamińska, Partnerka ds, Przedsiębiorczości

Nazywam się Agata Kamińska, jestem Partnerem ds. Przedsiębiorczości. Od lat dzielę się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania zespołem, a szczególną wagę przykładam do skutecznego motywowania. 

Moduły kursu:

Lekcja 1.     Motywacja – co to jest i jak ją rozumieć? 

Lekcja 2.     Motywacja w teoriach naukowych.  

Lekcja 3.     MotywatoryCzy pieniądze mogą wszystko? 

Lekcja 4.      Feedback jako źródło motywacji.

Lekcja 5.      Jak sprawić, aby chciało mi się chcieć? 

Skip to content