• Cudzoziemcy w biznesie
  • Pierwszy biznes
  • Rozwój biznesu

„LinkedIn: Budowanie wizerunku na rynku pracy”

5.00 (9)

Ada Latańska

Buduj swój wizerunek na rynku pracy

Zapraszam Cię na kurs online “LinkedIn: budowanie wizerunku na rynku pracy”.  

Podzielę się z Tobą tajnikami efektywnego budowania wizerunku zawodowego w największej sieci biznesowej na świecie. Dowiesz się, jak skutecznie prezentować swoje umiejętności, doświadczenie i osiągnięcia zawodowe. Pozwoli Ci to na przyciągnięcie uwagi nie tylko rekruterów, ale również potencjalnych partnerów biznesowych. Nauczysz się, jak zadbać o swój wizerunek w sieci i być lepiej widocznym dla innych. Krok po kroku opowiem Ci, jak uzupełnić swój profil. Ten kurs odkryje przed Tobą pełen potencjał LinkedIn!  

Ada Latańska, Talent Acquisition Manager

Nazywam się Ada Latańska i jestem Talent Acquisition Managerką w Żabka Polska. Zawodowo od 13 lat zajmuję się rekrutacją i pozyskiwaniem najlepszych talentów dla naszej organizacji. Odpowiadam także za budowanie standardów rekrutacyjnych oraz przeprowadzam szkolenia dla managerów. 

Studiowałam psychologię, politologię oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Budowanie marki osobistej jest dla mnie szczególnie ważnym tematem, dlatego chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem w tym obszarze.

Moduły kursu:

Lekcja 1.    Dlaczego warto być na LinkedIn?  

Lekcja 2.    “Linkedin SEO – zrób wszystko, żeby dać się znaleźć!” 

Lekcja 3.    Rozwój sieci kontaktów  

Lekcja 4.    Buduj swoją widoczność!

Skip to content